O nas

opony Piła

W 1984 roku otworzyliśmy w Pile (wraz z bratem) zakład wulkanizacyjny. Przez cały czas idąc w parze z rozwojem motoryzacji i postępem techniki, powiększaliśmy nasz park maszyn i urządzeń oraz poszerzaliśmy zakres oferowanych usług. Początek lat 90-tych stał się przełomowym okresem w naszej działalności. Zdecydowaliśmy się wówczas, na wprowadzenie do naszej działalności sprzedaży nowych opon producentów krajowych i zagranicznych., co wzmocniło wizerunek firmy. Zwiększyła się liczba klientów zadowolonych z możliwości, które oferowaliśmy oraz częściej otrzymywaliśmy sygnały o dobrym kierunku działania naszego Serwisu.
Satysfakcja naszych Klientów spowodowała, że w 1996 roku uruchomiliśmy w Pile przy ul. Krzywej 7 drugi, bliźniaczy zakład. Utrzymując jednocześnie kierunek na nowoczesność i zmiany rynkowe przekształciliśmy naszą firmę w Autoryzowany Serwis Ogumienia TC Dębica „Decart”. Od 2003 roku jesteśmy autoryzowanym dealerem grupy GoodYear. Jesienią 2006 roku Goodyear Tires Polska za wysoką jakość wykonywanych usług zaproponował nam przystąpienie do Europejskiej Sieci Serwisów Samochodowych szybkiej obsługi PREMIO – Opony Serwis. Dzięki przynależności do sieci Premio został poszerzony zakres naszych usług. Od 2016 roku należymy do grupy Premio VIP
W serwisie Premio przy ul. Krzywej 7 można niskim kosztem dokonać przeglądu auta, przeprowadzić podstawowe naprawy, kupić najlepsze opony) – przeglądu stanu technicznego auta.

 

 
Raz w roku w Wielkopolsce a także w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim  przyznawana jest nagroda dla przedsiębiorców jest to akt nadania tytułu HIT za najlepsze produkty i usługi w regionie.  Za rok 2016, 2017 i 2018 otrzymaliśmy powyższą nagrodę za wysoką jakość usług w zakresie serwisu i napraw opon oraz mechaniki samochodowej.
Serwis opony Nowak Piła. Opony Piła, mechanik Piła i wulkanizacja Piła. Wulkanizacja opon Piła. Opony w Pile. Opony zimowe Piła, opony letnie Piła. Opony Goodyear Piła. Serwis oponiarski Piła.